Tyroler Glückspilze®

Webová stránka značky: Tyroler Glückspilze®

Společnost Tyroler Glückspilze® vyrábí hodnotné houbové produkty pro potravinářství, lékařství a zemědělství. Sortiment společnosti Tyroler Glückspilze® zahrnuje vitální houby v bio kvalitě jako potravinové doplňky, bio jedlé houby, mykorhiza hnojiva pro rostliny, ale také houbový podhoubí ("semena" hub), substráty, houbové kultury a vše pro pěstování hub pro komerční pěstitele i domácí zahrádky. Výroba probíhá v nejlepší bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku, používají pouze suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů.

Tyroler Glückspilze® je jediným dodavatelem, který nabízí tak široký sortiment jedlých a vitálních hub, mykorhiz a houbových výtrusů v nejlepší bio kvalitě a z Rakouska - rozmanitost a kvalita produktů je v Evropě jedinečná.

24 položek celkem
organic skin creme 50 ml chaga tinder fungus 50ml organic cosmetic in accordance with the directives for organic production
Novinka Tip 100% BIO

Organický pleťový krém s houbou Chaga a Tinder fungus (Troudnatec kopytovitý) Organická péče o pleť v nejlepší bio kvalitě. Vyrobeno v Tyrolsku (Rakousko).

Kód: 108
organic skin creme 50 ml reishi shiitake edelweiss 50ml organic cosmetic in accordance with the directives for organic production
Novinka Tip 100% BIO

Organický pleťový krém s Reishi, Shiitake a Edelweiß Organická péče o pleť v nejlepší bio kvalitě. Vyrobeno v Tyrolsku.

Kód: 111

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem