Reishi - ganoderma lucidum 100 kapslí

Kód: 82
100% BIO 100 kapslí
Neohodnoceno
Skladem (46 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Práškové kapsle z Reishi 100 kapslí.

Obsahuje všechny složky Ganoderma lucidum v přirozené koncentraci a složení. Po sklizni jsou houby šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velmi tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Ganoderma lucidum.

OBSAH KAPSLE: 

300 mg prášku z organických hub, 120 mg tobolky z rostlinné celulózy

Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)

O HOUBÁCH

Vědecký název: Ganoderma lucidum

Synonyma: Ganderma Goderma (Ganderma Goderma) Název: Reishi, Ling Zhi/Chi, Jong Si/ryongji, Mannentake, Panacea polypore

Přirozené prostředí: V přírodě se vyskytuje v oblasti, kde se vyskytuje na severovýchodě:
Ganoderma lucidum se vyskytuje po celém světě a je saprofytem, který dává přednost tvrdým dřevinám, jako jsou duby, břízy, buky a olše. Za vhodných podmínek ji lze nalézt také v živých plotech, parcích a podél cest. Je běžný zejména ve středomořských a mírných oblastech, v Evropě se vyskytuje až po jižní Skandinávii. V Německu a Rakousku je Ganoderma lucidum rozšířena nepravidelně.

Vhodný substrát:
Nejvhodnější dřeviny: dub, buk, bříza, olše.

Použití: Vhodné pro pěstování v lesích:
Životně důležitá houba

Čínský název této houby je Ling Zhi, v Japonsku se jí říká Reishi. Ganoderma lucidum se používá jako lék již více než 4000 let. Tradičně je symbolem dobrého zdraví, tělesného a duševního zotavení, dlouhého života, vysoké sexuální aktivity, moudrosti a štěstí. Reishi je bohatá na mikroživiny, jako je železo, hořčík, měď, draslík, zinek, mangan a germanium. Nejcennějšími sloučeninami Ling Zhi jsou polysacharidy a triterpeny, jako je kyselina ganodermová, ganolucidová nebo lucidemová.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Bild6.jpe 

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

mrca_logo

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

ADSI_logo

Austrian Drug Screening Institute GmbH

 header_top_logo_uniwien

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

CE_cemit_UT_4C_klein

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Evropská legislativa nám bohužel zakazuje uvádět na našem webu informace o léčivých účincích produktů z vitálních hub. 

 

Společnost Tyroler Glückspilze® vyrábí hodnotné houbové produkty pro potravinářství, lékařství a zemědělství. Sortiment společnosti Tyroler Glückspilze® zahrnuje vitální houby v bio kvalitě jako potravinové doplňky, bio jedlé houby, mykorhiza hnojiva pro rostliny, ale také houbový podhoubí ("semena" hub), substráty, houbové kultury a vše pro pěstování hub pro komerční pěstitele i domácí zahrádky. Výroba probíhá v nejlepší bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku, používají pouze suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů.

Tyroler Glückspilze® je jediným dodavatelem, který nabízí tak široký sortiment jedlých a vitálních hub, mykorhiz a houbových výtrusů v nejlepší bio kvalitě a z Rakouska - rozmanitost a kvalita produktů je v Evropě jedinečná.