Bio pleťový krém - 50 ml - Reishi / Shiitake / Edelweiss - 50 ml - bio kosmetika v souladu se směrnicemi pro ekologickou produkci

Kód: 111
Novinka Tip 100% BIO
Neohodnoceno
Skladem (3 ks)

Organický pleťový krém s Reishi, Shiitake a Edelweiß

Organická péče o pleť v nejlepší bio kvalitě. Vyrobeno v Tyrolsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše produkty péče o pleť z organických medicinálních hub neobsahují GMO a nejsou testovány na zvířatech (v souladu se zákonem).

Výrobky neobsahují syntetické vůně, nanočástice, parabeny, složky na bázi minerálních olejů, barviva a umělá aromata.

Krémy mají jemnou a mírnou, přirozeně se vyskytující vůni čerstvých růží a citrusů. Jsme upřímně přesvědčeni, že splňujeme a překračujeme "Pokyny pro ekologickou produkci".

Suroviny a výrobní proces jsou kontrolovány a certifikovány nezávislým rakouským kontrolním orgánem "Austria Bio Garantie".

Díky tomu může naše péče o pleť nést titul "certifikovaná biokosmetika v souladu se směrnicemi pro ekologickou produkci", který přisuzuje jeden z nejvyšších světových standardů pro ekologickou a přírodní kosmetiku.

Použití:

Nanášejte šetrně na obličej, krk a dekolt, po vyčištění pleti jej dobře vmasírujte krouživými pohyby konečky prstů. Oba krémy poskytují vydatnou péči a lze je použít pro denní i noční péči i jako podklad pod make-up. Vaše pleť se hloubkově regeneruje, chrání a udržuje, je na ní patrný lehký ochranný film a pocit uvolněné a hladké pleti. Krémy lze použít i k péči o ruce, paže a nohy, cenné výtažky navíc rychle dodají pocit příjemné hebkosti i rozpraskaným rukám, po práci v kuchyni nebo na zahradě. Tyto přípravky také poskytují intenzivní péči a ochranu popraskané, šupinaté, namáhané a bolavé pokožce a citlivé oblasti plenek. Krémy jsou vhodné pro citlivou pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima.

Krémy jsou vhodné pro citlivou pokožku. Vyhněte se kontaktu s očima.

V těchto výrobcích jsme použili následující složky.
(Složky označené * pocházejí z kontrolované ekologické produkce)

Organický slunečnicový olej*: Slunečnicový olej je díky vysokému obsahu kyseliny linolové a relativně malému obsahu nasycených tuků lehký, nepřeplněný a jemný vyživující olej. Je udržitelnou a lokální alternativou k olejům náročným na zdroje, jako je palmový olej.
Původ: Rakousko / Německo / Maďarsko

Bio růžový hydrolát*: Růže, známá jako královna všech květin, se již po staletí používá pro výrobu vysoce kvalitních produktů péče o tělo. Používáme vynikající hydrolát z čerstvě natrhaných okvětních lístků růží, z certifikovaného ekologického pěstování bez jakýchkoli přísad. Původ: Bulharsko

Organický kokosový olej*: Kokosový olej se vyrábí z dužiny kokosových ořechů, obsahuje vysoký obsah kyseliny laurové, minerálů, antioxidantů a vitaminů. Je hydratační a má mírně chladivý účinek na pokožku. Původ: Srí Lanka / Filipíny.

Organický konopný olej*: V přírodní kosmetice je konopný olej vynikajícím základem. Nenasycené tuky obsažené v konopném oleji se skládají téměř výhradně z esenciálních mastných kyselin, kyseliny linolové, alfa-linolenové a gama-linolenové. Konopný olej se navíc stejně jako slunečnicový olej vyrábí lokálně a trvale udržitelným způsobem.
Původ: Rakousko

Organický jojobový olej*: Tento olej se získává ze semen jojobového keře, který tvoří tekutý vosk. Právě tato konzistence přispívá k jeho ochranným a vyživujícím vlastnostem. Rychle se vstřebává a dodává pokožce hebkost a jemnost. Vhodný pro všechny typy pleti.
Původ: Izrael / Tunisko

Organický včelí vosk*: Díky svým přirozeným emulgačním vlastnostem mohou být kosmetické přípravky, které obsahují včelí vosk, vyráběny bez použití syntetických emulgátorů. Kromě toho má včelí vosk přirozený účinek na zachování vlhkosti a příznivě působí na suchou a náročnou údržbu pokožky. Původ: Rakousko / Německo

Organický výtažek z Shiitake (Lentinula edodes)*: Japonský název "Shiitake" je složen ze slov "Take" (houba) a "Shii" (strom Pasania) a doslova znamená houba, která roste na stromě. Pochází z Japonska, Koreje a Číny a v těchto oblastech se používá již více než 2000 let a je ceněna jako zvláštní pochoutka. Shiitake obsahuje lenthionin, vysoce kvalitní bílkoviny, a
tedy všechny esenciální aminokyseliny, a je také bohatá na vitaminy a minerály. Původ: Tyrolsko

Organický extrakt z Reishi (Ganoderma lucidum)*: Tato houba má celou řadu názvů. Ling Zhi v Číně a Reishi v Japonsku. Tato fascinující houba má historii dlouhou více než 4000 let. Ve východní Asii je Reishi tradičně symbolem zdraví, fyzické a duševní pohody, dlouhého života, vysoké sexuální aktivity, moudrosti a bohatství. Reishi je bohatá na mikroživiny, jako je železo, hořčík, vápník, zinek, měď, mangan a germanium. Zvláště cenné jsou polysacharidy a triterpeny, jako je kyselina ganodermová, ganolucidová a lucidemová, obsažené v této houbě. Původ: Tyrolsko 

Organická tinktura z edelweissu*: Květy Edelweissu jsou rovněž získávány z udržitelného ekologického pěstování v tyrolských horách. Edelweiss, který se vyskytuje vysoko v Alpách, se tradičně používá již po staletí a většinou roste na exponovaných místech s extrémně vysokou nadmořskou výškou. Aby v těchto drsných podmínkách - se silnými větry, chladným počasím a silným slunečním zářením - přežil, vytváří si edelweiss antioxidanty, které chrání i naši pokožku před škodlivými vlivy prostředí.
Původ: Tyrolsko

Řasa: Řasy v našem krému vytvářejí na pokožce ochranný film, který uzavírá vlhkost a podporuje prokrvení, což vede k lepšímu vstřebávání složek do pokožky. Řasy také obsahují cenné antioxidanty, které poskytují další ochranu pokožky. Původ: Francie

Společnost Tyroler Glückspilze® vyrábí hodnotné houbové produkty pro potravinářství, lékařství a zemědělství. Sortiment společnosti Tyroler Glückspilze® zahrnuje vitální houby v bio kvalitě jako potravinové doplňky, bio jedlé houby, mykorhiza hnojiva pro rostliny, ale také houbový podhoubí ("semena" hub), substráty, houbové kultury a vše pro pěstování hub pro komerční pěstitele i domácí zahrádky. Výroba probíhá v nejlepší bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku, používají pouze suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů.

Tyroler Glückspilze® je jediným dodavatelem, který nabízí tak široký sortiment jedlých a vitálních hub, mykorhiz a houbových výtrusů v nejlepší bio kvalitě a z Rakouska - rozmanitost a kvalita produktů je v Evropě jedinečná.