Outkovka pestrá - coriolus versicolor 100 kapslí

Kód: 88
100% BIO 100 kapslí
Neohodnoceno
VE VÝROBĚ (4-6 týdnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

BIO Práškové kapsle z Outkovky pestré 100 kapslí.

Obsahuje všechny složky Coriolus versicolor v přirozené koncentraci a složení. Po sklizni jsou houby šetrně vysušeny (při teplotě pod 35 ° C) a poté rozemlety na ultrajemnou velikost. Tato technika je také známá jako „shellbroken process“. To znamená, že buněčné stěny jsou rozbity. To je nutné, protože houby mají velmi tvrdé buněčné stěny skládající se z chitinu, který lidské tělo nedokáže zpracovat. Proto je tento speciální proces zpracování důležitý, aby tělo mohlo absorbovat veškerý žádoucí obsah houby. Pokud použijete houbový prášek, získáte celé spektrum Coriolus versicolor.

OBSAH KAPSLE: 

300 mg prášku z organických hub, 120 mg tobolky z rostlinné celulózy

Užívejte 2krát denně 2 nerozkousané kapsle zapít vodou. (ideálně 30 min. před jídlem)ám.

 

O HOUBÁCH

Vědecký název: Trametes versicolor

Synonyma: Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor, Trametes versicolor.

Coriolus versicolor má široké a ploché růžicovité klobouky o průměru 2-6 cm, ve výjimečných případech až 8 cm. Plodnice jsou obvykle ve velkých skupinách na substrátu, mohou být rostlé stébelnatě nebo poněkud sbíhat k substrátu. Vrchol poměrně tenkých klobouků je vždy barevně zónovaný, barva se pohybuje od světle až po tmavě hnědou, mohou být přítomny i olivové, namodralé a načervenalé tóny. Bílá spodní strana klobouků je pokryta jemnými (3 - 5 na mm), okrouhle rohovitými póry. 

Přirozené stanoviště:
Coriolus versicolor je běžným dřevokazným hmyzem nebo slabým parazitem. Ve střední Evropě je jeho hlavním substrátem buk, vzácně dub, bříza, líska obecná a vrba. Kromě toho se Coriolus versicolor vyskytuje v mnoha dalších tvrdých dřevinách a často se vyskytuje i v měkkém dřevě. Roste na pařezech, hromadách dřeva, ležících kmenech, větvích a větvičkách. Druh se vyskytuje ve střední Evropě ve všech typech lesů, mimo les i mimo les, pokud je přítomen vhodný substrát.
V Evropě nejčastěji na buku evropském, ale roste i na dubu, dubu páleném, olši, topolu, osice, jilmu, dřevě železném. 

Vhodný substrát:
(buk, dub, dub pálený, olše, topol, osika, jilm, jalovec, jabloň, třešeň a další ovocné stromy).

Použití:
Živočišné houby, dekorace

Používá se v tradiční čínské medicíně a obsahuje složené polysacharidové peptidy (PSP) a PSK, polysacharid vázaný na bílkoviny.
Houba se někdy používá k dekorativním účelům ve floristice.

Produkt vznikl ve spolupráci s těmito partnery:

Bild6.jpe 

Mikrobiologickým ústavem
Univerzity v Innsbrucku, Rakousko
Kontakt: Univ.-Prof. Dr. Ursula Peintner

Farmaceutickým ústavem / Farmakognonosií
a Centrem pro molekulární biologie Innsbruck,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: A. Univ.-Prof. Dr. Judith M. Rollinger

botanickým institutem tje,
University of Innsbruck, Rakousko
Kontakt: Mag. Cäcilia Lechner Pagitz

mrca_logo

MRCA Mushroom Research Center Austria GmbH

ADSI_logo

Austrian Drug Screening Institute GmbH

 header_top_logo_uniwien

Cell Imaging and Ultrastructure Research University ve Vídni, Rakousko Kontakt: Ao Univ. Prof. Dr. Irene Lichtscheidl

CE_cemit_UT_4C_klein

Cemit Center of Excellence in Medicine a IT GmbH

Upozornění 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C.

Při těhotenství, kojení, užívání léků se poraďte se svým lékařem dříve, než začnete přípravek používat. Podávání dětem do 3 let doporučujeme konzultovat s lékařem.

Evropská legislativa nám bohužel zakazuje uvádět na našem webu informace o léčivých účincích produktů z vitálních hub. 

Společnost Tyroler Glückspilze® vyrábí hodnotné houbové produkty pro potravinářství, lékařství a zemědělství. Sortiment společnosti Tyroler Glückspilze® zahrnuje vitální houby v bio kvalitě jako potravinové doplňky, bio jedlé houby, mykorhiza hnojiva pro rostliny, ale také houbový podhoubí ("semena" hub), substráty, houbové kultury a vše pro pěstování hub pro komerční pěstitele i domácí zahrádky. Výroba probíhá v nejlepší bio kvalitě v čisté kultuře v Tyrolsku, používají pouze suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství, převážně od regionálních dodavatelů.

Tyroler Glückspilze® je jediným dodavatelem, který nabízí tak široký sortiment jedlých a vitálních hub, mykorhiz a houbových výtrusů v nejlepší bio kvalitě a z Rakouska - rozmanitost a kvalita produktů je v Evropě jedinečná.